Integra Jam IX.

Studenti katedry výtvarné kultury si připravili celkem 15 výtvarných stanovišť na street-artovém festivalu, kde si návštěvníci budou moci vyrobit tašku přátelství, papírovou mandalu nebo odznáček.

Budou mít možnost vyzkoušet si sprejovaní nebo výrobu šablony přímo s umělcem a dále jsou pro ně připravené výtvarné aktivity a hry: Labyrint stop, Hoď a buď "freš"!, Barevný Hip Hop a další. Budou se moci na pár minut stát "akčním hrdinou" nebo se stát součástí komiksu, vyrobit si vlastní vesmírné plavidlo a nebo si vyzkoušet interaktivní zeď. Jedno ze stanovišť nám přiblíží práci archeologů (budeme zde hledat, odkrývat jednotlivé vrstvy a kompletovat nalezené kousky), na vedlejším stanovišti si budete moci vytvořit tvar z hlíny.
Pracovat se bude také s fóliemi, barevnými izolepami a brčky, ze kterých se letos budou stavět barevné několikametrové mosty symbolizující spolupráci v té nejčistší formě (most je symbol propojení něčeho, co je od pradávna oddělené např. Řekou nebo údolím, ale díky snaze a vynalézavosti lidí, jde překážku překlenout a oddělená místa spojit).

Mgr. Iva Balkó si se svými studenty z KTVS připravila lanové dráhy a KHV se ukáže se svou hudební produkcí. Od 12 hodin nám zahrají studentské kapely, které budou vytvářet příjemnou atmosféru do 16:00.
Všichni jste zváni!