Příkaz rektora – uzavření škol – přerušení praxí

Vážené studentky, vážení studenti,

dovolte mi vám předat aktuální informace k realizaci učitelských i neučitelských praxí. Vzhledem k uzavření škol (a dalších zařízení) s ohledem na aktuální vývoj situace v souvislosti s výskytem nákazy kororonaviru vydal rektor UJEP v Ústí nad Labem příkaz (Příkaz rektora č. 1/2020), který s okamžitou platností přerušuje až do odvolání veškerou výuku v prezenční i kombinované formě, taktéž vzdělávání v rámci Celoživotního vzdělávání, Univerzity třetího věku a Teen Age University, což se vztahuje i na pedagogické praxe.

Ve snaze zabránit šíření tohoto viru je výkon veškerých praxí s okamžitou platností až do odvolání rovněž přerušen.

S ohledem na nastalou situaci dojde k adekvátnímu posunu harmonogramu akademického roku 2019/2020. Nemusíte se tedy obávat rizika nesplnění kontrol studia či nemožnosti vykonání státních závěrečných zkoušek v letním semestru.

Prosím, pro další informace sledujte webové stránky Pedagogické fakulty, KSSP a CPP.

O zrušení tohoto příkazu budete včas informováni, rovněž vám budou včas zaslány aktualizované informace týkající se plnění praxí s ohledem na nastalou situaci.

S pozdravem, přáním pevného zdraví a jasné mysli

tým CPP.