Doučování – PF pomáhá

Jsem studentem/studentkou PF UJEP v jedné z aprobací (studijních zaměření v případě neučitelských oborů) uvedených na konci této stránky a přeji si doučovat:

Pro registraci do seznamu zájemců o doučování z řad učitelských oborů pošlete následující informace:

 • Jméno a příjmení
 • Osobní číslo (např. P19765)
 • Studovaný obor a ročník studia
 • Váš e-mail a telefon
 • Časové možnosti, kdy jste k dispozici online pro případné zájemce. Dny uvádějte ideálně ty, které jste dlouhodobě k dispozici, ne pouze týden dopředu. Prosíme, využijte níže uvedený formát pro snazší zpracování dat.

  Vzor
  Úterý – 13:00 – 17:00
  Čtvrtek – 8:00 – 11:00

 • Co chcete doučovat (u studentů Učitelství pro první stupeň ZŠ se předpokládá komplexní znalost všech předmětů, které jsou vyučované v rámci prvního stupně) z níže uvedených předmětů
 • Vyberte jednu z možností: zvládnu najednou doučovat pouze jednoho žáka / zvládnu najednou doučovat více lidí
 • Odkaz na Vámi vytvořenou místnost na Google meet, kterou si rovnou předpřipravíte. Použijte funkci recurring meeting (opakující se setkání) ve Vámi zvolený čas.

Výše uvedené údaje odešlete na e-mail . Vaši registraci potvrdíme, přidáme Vás do seznamu na webu PF UJEP

Tato činnost je honorována částkou 150.- za 60 minut (odučených). Dozor nad vyučujícími provádí Mgr. Babora Lanková. Doučování bude probíhat přes Google meet.

Odesláním výše uvedených údajů souhlasíte s jejich zpracováním pověřeným zaměstnancem PF UJEP a dále se zveřejněním Vašeho jména na webu PF UJEP v příslušné sekci pro doučující.

Mám zájem o doučování (jsem rodič/žák)

V případě zájmu si zvolte jeden z následujících předmětů a kantora. Všichni kantoři mají vypsané své časové možnosti, kdy jsou k dispozici. Někteří jsou k dispozici na přiložených odkazech ve specifický čas, jiní preferují domluvu předem prostřednictvím telefonu/e-mailu.
Neváhejte v případě jakýchkoliv dotazů psát na
Studenty platí naše fakulta, ne zájemci o doučování/pomoc s úkoly. Vy můžete naše studenty zkontaktovat a využít jejich služeb zdarma.


Doučování dětí na prvním stupni ZŠ

Doučování anglického jazyka

Doučování českého jazyka

Doučování pedagogiky a psychologie pro studenty středních pedagogických škol

Doučování matematiky pro druhý stupeň ZŠ

Doučovat nechci, ale přesto bych rád pomohl/pomohla.