Referent/ka zaměstnaneckého odboru UJEP

    Referent/ka Zaměstnaneckého odboru rektorátu Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem

    Požadujeme:

    • zájem o oblast HR a základní orientaci v pracovně-právní problematice
    • komunikativnost
    • pečlivost, samostatný přístup ke svěřeným úkolům
    • dobrou uživatelskou znalost MS Office
    • znalost prostředí akademické nebo výzkumné instituce a komunikativní znalost angličtiny výhodou

    Nabízíme:

    • flexibilní pracovní dobu
    • odpovídající mzdové ohodnocení
    • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
    • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
    • nástup možný ihned
    • různorodou a zodpovědnou práci v oblasti lidských zdrojů
    • možnost dalšího vzdělávání
    • práci v zajímavém vysokoškolském prostředí
    • komfortní zázemí moderní budovy rektorátu v centru města Ústí nad Labem

    Pracovní náplň:

    • administrativní podpora Zaměstnaneckého odboru – evidence a třídění dokumentů, podpora při kontrole procesů, vyhledávání informací, příprava podkladů
    • komplexní zajištění agendy spojené se zpracováním cestovních příkazů tuzemských i zahraničních
    • zpracování podkladů ke mzdám (DPP a DPČ)
    • správa archivu (vedení provozního řádu spisovny, jednoduchá práce v archivu, zakládání dokumentů do boxů)
    • spisová služba (evidence poštovních zásilek v elektronickém systému spisové služby, příjem a odeslání pošty)

    Místo výkonu práce: rektorát UJEP, Pasteurova 1 (areál Kampus)

    Nástup možný ihned.

    Přihlášku s životopisem, motivačním dopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů v evidenci uchazečů o zaměstnání vedené za účelem účasti v nadcházejících výběrových řízeních podle čl. 6 odst. 1 písm. a) GDPR (https://www.ujep.cz/wp-content/uploads/2018/11/SouhlasGDPR.docxzasílejte emailem na radka.krumplova@ujep.cz nebo na romana.kovarikova@ujep.cz. nejpozději do 30. 06. 2019.

    Zaměstnavatel si vyhrazuje právo na výběr uchazeče. Pokud zaměstnavatel vybere vhodného uchazeče, pak bude výběrové řízení ukončeno.