Katedra hudební výchovy

Sbormistrovství

Součástí zápočtu / zkoušky ze Sbormistrovství IV je aktivní účast na 25. ročníku Mezinárodního festivalu akademických sborů IFAS Pardubice 2018 (mj. dirigování na nesoutěžních koncertech).

Hudební sociologie KHV/4242, KHV/4280

V tomto semestru nebude kurz vyučován. Studenti získají zápočet od doc. Ašenbrenerové za vypracování libovolného tématu z daného oboru v rozsahu 2 stran ve formátu A4. Seminární práce zasílejte v elektronické podobě na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Noty pro Kuželky

Sbor PHOHŽ

Sbor PHOHŽ bude probíhat ve stanovenou dobu, nic se nemění, pravidelná zkouška každou středu od 18:30 - 20:00h v učebně 323.

Výuka doc. Zelenkové

Ve dnech 20. - 23.2. odpadá výuka doc. Zelenkové z důvodu čerpání dovolené.

Výuka dr. Hány

Ve středu 6.12. bude zrušena výuka předmětu Intonace a rytmus I z důvodu koncertního zájezdu sboru NONA do Chemnitz (odjezd od kolejí na Klíši ve 14 hodin). Ze stejného důvodu odpadají také čtvrteční ranní konzultace. Předmět Hudební nástroje se však koná.

Výuka doc. Zelenková

V termínu 6.- 10. 11 2017 nebude doc. Zelenková přítomna na KHV. (dovolená)

Řízení sboru II

Dnes odpadá výuka předmětu řízení sboru II (zdravotní důvody)

Sraz studentů 1. ročníků

V úterý 24.10.2017 se koná v učebně CS-325 schůzka studentů prvních ročníků.

Výuka dr, Prchala - 3.10.2017

Z důvodu pedagogických praxí veškerá výuka dr. Prchala v úterý 3.10. odpadá.

Didaktika popularizace hudby II KHV/4170 - ZMĚNA!!

Výuka předmětu Didaktika popularizace hudby II (KHV/4170) bude od 1. října probíhat vždy v úterý od 7:00 v uč. CS 323.

Mgr. Jiří chlum

Zástup za pí. sekretářku Terezu Náhlovskou

S platností od 13.9.2017 (do odvolání) dochází ke změně sekretářky na KHV. Sekretářkou bude pí. Lada Třebínová.
Úřední hodiny pí. Třebínové středa od 8-15 hodin a čtvrtek od 8-14 hodin. Emailové zprávy posílejte na stávající email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
V
 pondělí a v úterý bude záležitosti vyřizovat student KHV Pavel Zmátlo. Úřední hodiny P. Zmátla budou zveřejněny začátkem ZS.

Pěvecký výcvik - doc. Zelenková

Pěvecký výcvik -náhradní termín přezpívání bude ve středu 13.9.2017 od 11 hodin ve 425.
Doc. Dagmar Zelenková

Dr. Hána - zrušení konzultací

V týdnu od 26. - 30. června ruším své konzultační hodiny z důvodu konání Letní filharmonie.