Katedra výtvarné kultury

Eva Svobodová - NEMOC

Vážení studenti,
nemoc se bohužel protáhla a ležím doma se zápalem plic. V tomto týdnu 20. - 24. 11. nebudu na katedře k zastižení, výuka taktéž odpadá.
Kdyby chtěl kdokoli cokoli konzultovat, posílejte vše na mail, obratem odpovím.
Volný čas využijte prací na svých seminárních pracích a referátech, které mějte k 1. 12. prosím připraveny ve finální podobě.

Děkuji a přeji krásné dny,
Eva Svobodová

Mgr. Havlíček - zrušení výuky dne 16. 11. 2017

Hezký den,
ze zdravotních důvodů musím zrušit svou čtvrteční výuku (16. 11. 2017) kurzů KVV/4004 - Výtvarná příprava 1 (přednáška) a KVV/4125 - Výtvarně-pedagogický projekt 1. Náhradu za nerealizovanou výuku budu s dotyčnými řešit v následujícím týdnu, tj. 23. 11. 2017.
Děkuji za pochopení a omlouvám se za případné komplikace.
Jakub Havlíček

Zrušení KH a výuky Evy Svobodové dne 15. a 16. 11. 2017

Přeji dobrý večer,
omlouvám se, ale z důvodu nemoci musím zrušit své zítřejší konzultační hodiny. Případní zájemci nechť se mi ozvou na mail, domluvíme se individuálně na náhradním termínu.
Čtvrteční večerní výuka (16. 11.) Semináře k bakalářské/diplomové práci též odpadá.

Děkuji za pochopení,
Eva Svobodová

15. 11. změna KH Mgr. Voštové

Vážení studenti,
ve středu 15. 11. odpadají mé konzultační hodiny a budou nahrazeny ve čtvrtek 16. 11.  od 12:30 do 14:30 hodin.
Přeji pěkný den!

Tereza Voštová

Změna KH doc.Géringová

Vážení studenti, s omluvou přesouvám konzultační hodiny ze středy 15.11. (10-12) na úterý 21.11. (10-12). V příštím týdnu bude možnost konzultovat v pondělí, úterý i ve středu (20., 21., 22.11.). S pozdravem J.Géringová

Mgr. Makovský – nepřítomnost na KVK

Vážení studenti,
od 9. 11. nebudu nebudu přítomný na katedře, výuka i konzultační hodiny proto až do odvolání odpadají. Na náhradních úkolech se domluvíme v seminářích tento týden. Děkuji za pochopení.

Změna KH doc.Géringová

Konzultační hodiny ve středu 1.11. budou posunuty na čtvrtek 2.11. v termínu 10:30 - 12h. Důvodem je čerpání dovolené. Děkuji za pochopení. JG

Nepřítomnost dr. Kratochvílové - 24.10.2017

Vážení studenti,
v úterý dne 24.10.2017 nebudu přítomna na katedře. Pracujte na zadaných úkolech. Konzultovat projekty můžete ve středu 25.10.2017 od 12:30 do 15:00 hodin.

Jitka Kratochvílová

Mimořádná grantová stipendia

Vážení studenti,
pokud již máte zadanou kvalifikační práci a sháníte pro její realizaci finanční podporu, můžete se zúčastnit soutěže o mimořádná grantová stipendia PF. Termín ukončení podávání žádostí byl na letošní rok stanoven na 8. 12. 2017. Bližší informace naleznete této stránce.

Kurátorský projekt (PV - KVV/4425 a VK - KVV/0384)

Vážení studenti,
ráda bych Vás ještě jednou pozvala do semináře Kurátorský projekt, který bude v zimním semestru 2017/2018 probíhat formou blokové výuky. V rámci semináře se dozvíte mnohé o výstavnictví dříve a dnes, uvidíte zajímavé výstavní projekty a sami si vyzkoušíte navržení a uspořádání výstavy v Galerii Koridor. Prakticky zažijete umění z dalšího úhlu pohledu.
Využijte této příležitosti, která rozšíří Vaše obzory, obohatí Vás o kredity a přidá zajímavou položku do Vašeho portfolia.

Tento týden proběhne seminář ve čtvrtek 12. 10. od 14:00 hodin v CS-411.

Těším se na Vás! S přáním hezkého dne,
Tereza Voštová

Změna KH v týdnu 9-13.10 - doc.Géringová

Vážení studenti,
konzultační hodiny v týdnu 9.- 13.10. budou pouze v úterý 10.10. mezi 10 - 12 hodinou.
I v následujícím týdnu 16.-20. 10 budou konzultace omezené z důvodů zahraniční návštěvy na KVK. Pouze pondělí 16.10. 12-14h.
Děkuji za pochopení. J.Géringová

Možnost vyhotovení studentských průkazek

Vážení studenti,
nabízíme vám možnost vyhotovení „studentských kartiček“, na kterých bude uvedeno, že studujete výtvarný obor, a budete tak moci žádat o slevy na výstavách (vyplatí se např. v objektech Galerie hlavního města Prahy, v Moravské galerii v Brně apod.). Kartička neznamená automaticky nárok na slevu, záleží vždy na dané instituci (jestli nabízí speciální slevu studentům umělecky zaměřených oborů). Stejný účel samozřejmě splní i index, ale ten v červenci pozbyl platnosti. Kartička se vejde do peněženky (má stejné rozměry, jako např. kartička zdrav. pojišťovny), je odolnější vůči poškození (laminace) a text na ní je i anglicky (možnost žádat o slevy v zahraničí).

Pokračovat ve čtení