Katedra výtvarné kultury

Ateliéry

CS-021 | KRESBA A MALBA
Ateliér nabízí vhodný prostor a vybavení pro kresbu, malbu, případně prostorovou tvorbu. V ateliéru je ve stanovených hodinách přítomná studentská služba, která se stará o úklid a řád. Pokud zde někdo ze studentů potřebuje pracovat na semestrálních úkolech, může studentskou službu kontaktovat a domluvit se na konkrétním termínu: Monika Muránská, +420 728 951 601, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
 
CS-022 | DÍLNA
Podobně, jako ateliér CS-021 nabízí i tato místnost vhodný prostor pro kresbu, malbu, případně prostorovou tvorbu. Je zde k dispozici ruční i elektrické nářadí, ohledně přístupu je nutné domluvit se se studentskou službou: Monika Muránská, +420 728 951 601, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

KVK cs 022 small

 
CS-117 | ATELIÉR FOTOGRAFIE
Postupně budovaný ateliér fotografie bude vybavený zatemněním, fotografickým pozadím a variabilním stropním systémem pro trvalé i zábleskové osvětlení. Nabídne tak v pravidelných otevíracích hodinách perfektní zázemí pro propagační fotografii a dokumentaci semestrálním prací. Lze zde také využít možnosti zapůjčení kvalitní techniky pro realizaci seminárních či závěrečných prací (viz technika.kaveka.cz). V ateliéru je k dispozici velmi výkonné PC, vybavené softwarem Adobe, a určené ke střihu a editaci videa.
V zimním semestru 2017/2018 je službou pověřen Miloslav Volf (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420 731 306 151). Ateliér je pravidelně otevřený v pondělí od 9 do 11 hodin.

KVK cs 117 small

 
CS-121 | PC UČEBNA
V učebně je k dispozici 10 PC, vybavených grafických softwarem Adobe (různé verze programů Photoshop, Illustrator, InDesign a Premiere), interaktivní tabulí a po domluvě je zde k dispozici také vyřezávací plotter. V otevíracích hodinách je možné realizovat zde semestrální úkoly či závěrečné práce, s asistencí zkušené služby.
V letním semestru 2017/2018 je službou pověřena Charlota Hölzelová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a učebna je otevřena každé úterý od 14 do 16 hodin.
 
CS-116 | ATELIÉR ARTEFILETIKY A ARTETERAPIE
Malý ateliér, vybavený deskami (hobra) na stěnách, na které lze připnout papír či jiný materiál a malovat přímo na nich. Dále je vybavený dataprojektorem a kvalitním ozvučením. Není využíván pro volnou tvorbu studentů.