Setkání s absolventy po padesáti letech
Setkání s absolventy po padesáti letech od ukončení studia
V uplynulém týdnu navštívili Pedagogickou fakultu UJEP její bývalí absolventi, kteří zde úspěšně zakončili studium před padesáti lety. Paní Miluše Kučírková (roz. Voříšková), paní Taťána Křivánková (roz. Loudovou) a pan Vítězslav Pur se při této příležitosti osobně setkali s děkanem fakulty.
Během společného setkání diskutovali o proměnách učitelského studia, tehdejší pedagogické praxi a současném vývoji fakulty i celého školství. Vedení fakulty vyjadřuje absolventům poděkování za jejich návštěvu a stálý zájem o dění na akademické půdě.


