Denní vychovatelka – Hrotovice

    Dětský domov Hrotovice nabízí místo denní vychovatelky s úvazkem 1,0, plat.tř.10, možný nástup od 1.2.2021, případně i později dle domluvy, práci v příjemném 10členném kolektivu s 16 dětmi ve 2 rodinných skupinách, v útulném prostředí rodinné vilky se zahradou na malém městě Českomoravské vrchoviny.

    Náplň práce dle katalogu prací
    Komplexní výchovná, vzdělávací, diagnostická a preventivní činnost zaměřená na celkový rozvoj osobnosti nebo na socializaci, resocializaci a reedukaci včetně navrhování cílených opatření k optimalizaci procesu výchovy a vzdělávání v rámci školského zařízení

    Požaduje:
    Požadavky na kvalifikaci podle zákona č. 563/2004 Sb., § 16, odst. 2.
    (Předpoklady pro výkon funkce pedagogického pracovníka podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů v platném znění s účinností od 1. 1. 2015), vzdělání může být buď dokončené nebo probíhající.
    Zájem o dítě, respekt k jeho individualitě, odpovědnost, samostatnost, kreativita, flexibilita ŘP skupiny B.

    Žádosti s přiloženým životopisem a motivačním dopisem zasílejte Kontaktní údaje  Simona Saitlová reditel@ddhrotovice.cz
    +420728 139 135
    Místo pracoviště
    Dětský domov, Hrotovice, Sokolská 362, se sídlem Sokolská 362, 675 55 Hrotovice