Nabídka brigády – vychovatel na dětském táboře

    VYCHOVATEL dětské tábory Baví tě práce s dětmi, příprava programů pro dětské tábory. Tvá práce by začínala po poledním klidu, v průběhu dopoledne se školíš a připravuješ aktivity, program pro děti. Můžeš vyrazit na týden, tři, nebo i na celou sezonu, začínáme nyní až do října.

    Náplň práce:
     starost o skupinku kolem 20 dětí základní školy
     příprava programu pro děti – sportovní aktivity, kreativní činnost, stolní hry, večerní program pro děti
     dohled nad bezpečností dětí
     veškeré vybavení v areálu (míče, výtvarné potřeby, deskové hry…)

    Požadujeme:
     dobré komunikační schopnosti
     výpis z RT
     kladný vztah k dětem
     ochota pracovat
     věk 18+

    Nabízíme:
     možnost záloh
     výběru turnusů od dubna do října
     týdenní, měsíční pobyty dle domluvy
     sazba 130 – 175Kč/h
     ubytování a strava zdarma
     lokality: Svor (okres Česká Lípa), Hrachov (okres Příbram), Hřebečníky (okres Rakovník)
    V případě zájmu nás kontaktujte na tel. čísle 775 522 219, 774 222 236, nebo na email kancelar@abzakovo.eu