Sociální pracovník

    STŘED, z. ú.

    vypisuje nabídku volného pracovního místa na obsazení pozice:

    SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

    programu Šance ve STŘEDu

    s místem výkonu práce v Třebíči

    Rámcová náplň práce:

    • sociální práce s dětmi a mládeží s rizikovými projevy chování
    • sociálně-výchovná činnost s klienty
    • ambulantní forma práce
    • spolupráce na tvorbě metodických materiálů služby

    Požadujeme:

    • VŠ, VOŠ vzdělání a odborná způsobilost dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách (sociální pracovník – nejedná se o pracovníka v sociálních službách, psycholog, speciální pedagog)
    • trestní bezúhonnost
    • schopnost komunikace a práce s dětmi a mládeží
    • samostatnost v rozhodování a flexibilitu
    • ochotu pracovat v odpoledních hodinách
    • zodpovědnost a spolehlivost
    • ochotu dále se vzdělávat
    • znalost práce na PC
    • řidičský průkaz B
    • praxe v oboru vítána
    • praxe v individuálním plánování s klientem výhodou

    Nabízíme:

    • odpovídající platové ohodnocení

    • 1,0 pracovní úvazek

    • zaškolení a podporu (supervize, metodické vedení)

    • zajímavou a kreativní práci v sociální oblasti

    • prostor pro profesní a osobní růst

    • 25 dní dovolené

    • nástup možný ihned

    Nezbytné náležitosti přihlášky:

    • motivační dopis
    • strukturovaný životopis
    • čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti (v případě přijetí je nutno doložit výpisem z rejstříku trestů)

    Své žádosti zasílejte na adresu: STŘED, z. ú., Lenka Homolková, Mládežnická 229,

    674 01 Třebíč nebo na e-mail: homolkova@stred.info

    Bližší informace: Michaela Jeřábková, DiS., email: jerabkova@stred.info,

    tel. 775 725 601