Sociální pracovník/pracovnice

    STŘED, z. ú. vypisuje nabídku volného pracovního místa na obsazení pozice:

    Sociální pracovník/pracovnice programu Náhradní rodinná péče STŘED

    s místem výkonu v Moravských Budějovicích

    Rámcová náplň práce:

    • sociální práce v rámci výkonu sociálně-právní ochrany dětí (sociální práce s rodinami), terénní a ambulantní forma práce

    Kvalifikační požadavky, odborná způsobilost:

    • vzdělání dle Zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách – sociální pracovník
    • orientace v problematice sociálně-právní ochrany
    • orientace v platné legislativě týkající se oboru sociální práce
    • trestní bezúhonnost
    • schopnost komunikace a práce s ohroženými rodinami, dospělými i dětmi, spolupracujícími subjekty
    • samostatnost, rozhodnost a časovou flexibilitu
    • ochotu pracovat v odpoledních hodinách
    • zodpovědnost a spolehlivost
    • dobrý zdravotní stav
    • ochotu dále se vzdělávat
    • znalost práce na PC (MS Office)
    • řidičský průkaz B – aktivní řidič
    • jazyková zdatnost mluvená i psaná
    • vysoké pracovní nasazení
    • schopnost týmové spolupráce
    • znalost lokality

    Nabízíme:

    • odpovídající platové ohodnocení
    • 1,0 pracovní úvazek
    • zaškolení a podporu (supervize, metodické vedení)
    • zajímavou a kreativní práci v sociální oblasti
    • profesní růst
    • nástup ihned
    • 25 dnů dovolené, stravenkové karty

    Nezbytné náležitosti přihlášky:

    • motivační dopis
    • strukturovaný životopis
    • čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti (v případě přijetí je nutno doložit výpisem z rejstříku trestů)

    Své žádosti zasílejte na adresu: STŘED, z. ú., Lenka Homolková, Mládežnická 229,

    674 01 Třebíč nebo na e-mail: homolkova@stred.info

    Bližší informace: Bc. Táňa Graňáková, email: granakova@stred.info, tel. 775 725 671