DISTANČNÍ VÝUKA PŘEDMĚTŮ ZAJIŠŤOVANÝCH KSSP OD 5. 10. 2020

Milé kolegyně studentky, milí kolegové studenti,

ve vazbě na nutnost přejít minimálně na část zimního semestru 2020/2021 v podstatě na plně distanční výuku pro vás připravujeme přehledný seznam všech důležitých informací, které se výuky budou týkat.

Na webové stránce katedry, v sekci Distanční výuka ZS 2020/2021 budou postupně vkládány informace týkající se organizace výuky jednotlivých předmětů. Nejprve pro vás připravíme informace o tom, jakou formou bude předmět vyučován (zda se bude jednat o přímou on-line výuku či například řízené samostudium se zpětnou vazbou apod.) a následně již budeme přidávat konkrétní informace týkající se obsahu studia předmětu, časů on-line výuky a podmínek účasti na ní, konkrétních zdrojů pro samostudium apod.

Informací je velké množství a budeme je vkládat na stránky postupně v průběhu následujícího týdne, prosíme tedy o trpělivost. V případě potřeby se neváhejte obracet s dotazy na vaše vyučující.

Přejeme všem hodně zdraví a sil do nadcházejícího semestru. Společně to zvládneme!