Přechod na nové akreditace studentů neučitelské pedagogiky

Vážené studentky, vážení studenti,

k dnešnímu dni (23. 9. 2021) byly schváleny nové pokyny pro pedagogické praxe dle nové akreditace.

Novinky se týkají především studentů speciální pedagogiky.

U bakalářského studia v prezenční formě přibyla praxe:

• KSSP/7117 Souvislá praxe I

U navazujícího magisterské studia v prezenční formě praxi KPG/4506 nahradila praxe:

• KSSP/75110 Souvislá praxe I

U bakalářského studia v kombinované formě přibyla praxe:

• KSSP/7317 Souvislá praxe I

U navazujícího magisterské studia v kombinované formě praxi KPG/4556 nahradila praxe:

• KSSP/77110 Souvislá praxe I

U studentů sociální pedagogiky došlo především ke změně kódových názvů a rozšíření nabídky institucí pro možnou realizaci praxí.

Veškeré pokyny jsou nyní aktuální a platné, nové podmínky se týkají studentů, kteří se do prvních ročníků (Bc. i NMgr.) zapsali v akademickém roce 2021, ostatní studenti dostudují dle podmínek původní akreditace, vždy hledejte ty podmínky, které odpovídají kódu praxe, který máte zapsaný ve STAGu.

Zároveň je uvolněná 14denní předběžná lhůta pro schválení místa výkonu praxe.

Pro konkrétní dotazy můžete využít e-mailové nebo telefonické spojení a také mimořádně zítra (pátek, 24. 9.) od 10:00 – 14:00 hod. budu přítomen pro potřeby osobní konzultace stran nových praxí, případně i další týden v KH.

David Bauer.

Aktualizováno k 23. 9. 2021.