Zpřístupnění možnosti odevzdávat soubory v systému IS STAG – neučitelská pedagogika

Vážené studentky, vážení studenti,

dnes bylo zpřístupněno elektronické odevzdávání dokumentů do systému IS STAG.

Vše by mělo být nastavené tak, jak jste zvyklí.

Termín pro zimní semestr akademického roku 2021/2022 je od 4. 10. 2021 – 15. 1. 2022, do 15. 1. 2022 je potřeba dodat všechny relevantní podklady pro uznání praxe (portfolio z praxe nebo žádost o uznání, pokud splňujte podmínky).

Pro studenty Sociální a Speciální pedagogiky (včetně CCV) v prezenční i v kombinované formě je zpřístupněná možnost odevzdání portfolia + hodnocení do modulu Semestrální práce v IS STAG.

Pro studenty Učitelství pro 1. st. a Speciální pedagogika v prezenční i v kombinované formě je zpřístupněná možnost odevzdání dokumentů do modulu Praxe v IS STAG.

Další novinkou pro letošní akademický rok je to, že všechny žádosti o uznání praxe musí být doručeny ve fyzické podobě (viz dříve zveřejněná aktualita: https://www.pf.ujep.cz/cs/27725/zadosti-o-uznani-praxi)

Děkuji za pochopení,

s pozdravem