Praxe v LS, neučitelská pedagogika (soc., spec. atd.), letní semestr 2021/22 – nejdůležitější body

Vážené studentky, vážení studenti,

byly aktualizovány všechny pokyny k praxím pro Letní semestr 2021/2022.

Možnost odevzdávání vypracovaných portfolií a ostatních dokumentů do STAGu (modul Semestrální práce a modul Praxe) bude otevřena během následujícího týdne.

Pro letošní semestr stále platí, že žádosti o uznání praxe a dohody o provedení práce (DPP) se odevzdávají v tištěné podobě s originálními podpisy.

Ostatní dokumenty (DoRP, Rozvrh, Portfolio + hodnocení aj.) odevzdávejte v el. podobě.

V portfoliu přibyla nově část „b/ Přehled pracovních pozic a povinné vzdělání pro jejich výkon.

V této věci se často chybuje a z toho důvodu jsme se rozhodli tomu věnovat zvýšenou pozornost, zatím se nebude jednat o povinnou součást, ale jejím vyplněním získáte kladné body při hodnocení navíc. Půjde tzv. o „pilotní ověření.“

Hlavní informace k praxím naleznete v pokynech k praxím, všechny ostatní otázky směřujte na e-mail: david.bauer@ujep.cz, na osobní schůzku během mých KH nebo na osobní informační schůzku k praxím, kterou domlouvá studijní kruh s metodikem praxí.

Děkuji za pochopení a přeji všem mnoho úspěchů ve studiu v LS.

Za CPP

David Bauer.