Praxe v ZS, neučitelská pedagogika (andragogika, soc. ped., spec. ped., 1. st. + spec. ped.), zimní semestr 2022/23 – nejdůležitější body

Vážené studentky, vážení studenti,

byly aktualizovány všechny pokyny k praxím pro zimní semestr 2022/2023.

Možnost odevzdávání vypracovaných portfolií a ostatních dokumentů do STAGu (modul Semestrální práce a modul Praxe) bude spuštěna 3. 10. v 00:01 hod.

Pro letošní semestr stále platí, že žádosti o uznání praxe a dohody o provedení práce (DPP) se odevzdávají v tištěné podobě s originálními podpisy relevantních osob.

Ostatní dokumenty (DoRP, Rozvrh, Portfolio + hodnocení aj.) odevzdávejte v el. podobě.

Hlavní informace k praxím naleznete v pokynech k praxím, všechny ostatní otázky směřujte na e-mail: david.bauer@ujep.czEncodedSuccessfully Encoded, na osobní schůzku během mých KH nebo na osobní informační schůzku k praxím, kterou domlouvá studijní kruh s metodikem praxí.

Děkuji za pochopení a přeji všem mnoho úspěchů ve studiu v akademickém roce 2022/2023.

Za CPP

David Bauer.