Observační praxe 2.1.-6.1. NABÍDKA KURZŮ PRO PŘIHLÁŠENÍ – plnění zápočtu

Vážené studentky a vážení studenti,
 předáváme Vám odkaz na rozvrh akcí a přihlášení na semináře/přednášky ke splnění Observační praxe CPP/7030, které se budou konat v týdnu 2.1.-6.1.2023
Pro splnění observační praxe potřebujete sesbírat alespoň 13 bodů z jednotlivých nabízených kurzů.
Ti z Vás kdo se účastnili přednášky/přednášek Zkušenosti jsou nepřenosné jste za každou přednášku získali 3 body.
Můžete si tedy vybrat z nabídky v odkazu, podle Vašich zájmů, studovaného oboru či časových možností.
Po otevření formuláře si v záložce karta dole vyberte den v týdnu a pak již do listu se zapisujte.
Do formuláře zapište požadované údaje a tím se přihlásíte, pak již Vámi vybrané kurzy navštívíte, absolvujete a po kontrole docházky Vám do konce zkouškového období ZS při splnění minimálně 13 bodů zapíši zápočet.
Kurzy pořádané KVK a KHV jsou vzhledem k nižšímu limitu počtu přihlášených spíše pro studenty daného oboru a vážné zájemce z řad jiných oborů.
U kurzů pořádaných v Aule je kapacita dostatečná pro všechny z Vás a stejně tak v „Malé Aule“ CN 152 je kapacita veliká. Určitě může být zajímavou zkušeností podívat se jak na výuku TV. Stejně tak pro Vás může být v aule zajímavý pohled na elektronickou agendu školy s názvem „Jak se neztratit ve škole“ se zástupcem ředitele malotřídní školy. Intenzivní a přínosné pro široké spektrum vás napříč obory bude jistě též „Jak na průřezová témata“ s panem proděkanem pro studium Dr. Černým
Nepřehlédněte prosím, že některé kurzy jsou pořádány přímo na školách mimo půdu PF UJEP.
Krom těchto kurzů máte možnost využít speciálního způsobu splnění a tím je Kurz pořádaný ZŠ TGM ve Štětí, každý den od 9 do 14 hod, od pondělí do pátku a za jeho kompletní absolvování je 13 bodů.
Tedy je čistě na Vás jakou cestu ke splnění si vyberete.
Přeji Vám ať je pro Vás tato nabídka přínosná a posune Vás při přípravě na školní praxi co nejdál a já se budu těšit, že vám všem budu moc udělit zápočty.
Za CPP se ještě jednou omlouváme za protažení termínu přihlašování, ale jste první, kteří něco takového absolvují, tak věříme v pochopení. Z naší strany jej vyjadřujeme tím, že počet bodů za absolvovaný kurz, je vždy o jeden vyšší než je počet hodin kurzu, tedy je to bonus od nás 🙂