Předběžné pokyny k praxím v LS 22/23 Učitelství pro MŠ, učitelství pro 1. st ZŠ a učitelství pro 1. st ZŠ a spec. ped. – metodik Lukáš Círus

Vážené studentky a vážení studenti,

prosím sledujte harmonogram praxí na LS 22/23 a dle termínů si pomalu zajistěte místo, kde praxe budete chtít realizovat.

Zařízení pro praxe si vybíráte opět sami, dle Vašich dispozic a i s ohledem na možnost Vašeho budoucího zaměstnání.

Nejdříve to budou průběžné praxe v MŠ a na ZŠ pro učitelství 1. st a speciální pedagogiky. Následně v druhé půli semestru dle harmonogramu ostatní asistentské a souvislé praxe.

Stejně jako loni bude veškerá administrativa probíhat přes portál STAG – modul PRAXE, kam vás zapíši začátkem semestru, jakmile budete mít proveden zápis předmětů ve stagu.

Dohody pro mentory budou aktuální nejpozději týden před zahájením LS, do té doby, ať je mentoři nestahují ( zatím je uvedeno, že dohody nejsou pro LS 22/23)

Platí, že z webu CPP můžete stáhnout dohodu o realizaci, údaje pro mentory a všechny další materiály, které budete potřebovat.

Před souvislými praxemi opět domluvíme informační schůzku. Pokud byste cokoli chtěli vědět dříve, napište, vyřešíme.

Mějte úspěšné zkouškové období.

Lukáš Círus