Observační praxe CPP/7030 a CPP/7230 studentů bakalářského studia se zaměřením na vzdělávání

Milé studentky a milí studenti,

dovolte mi Vás seznámit se základními informacemi ke konání Observační praxe.

Observační praxe CPP/7030 pro studenty prezenčního studia je zajišťována z hlediska požadavků každou oborovou katedrou Vašeho MAJOR oboru na Pedagogické fakultě. Každá katedra-konkrétně její oborový didaktik Vás seznámí s podmínkami konání a požadavky k zápočtu. Zařízení, kde praxi budete konat vybírá oborový didaktik. Po splnění zápočtových podmínek, ideálně koncem ledna Vám on či my na CPP zapíšeme zápočty.

V harmonogramu praxí blokovaný termín: 27. 11. – 1. 12. CPP/7030 Observační praxe. Studijní programy pro vzdělávání (Bc.) – 2. Dle dohody s obor. didaktikem katedry – PF ročník – 1 týden

Observační praxe CPP/7230 pro studenty kombinované formy studia je zajišťována z hlediska požadavků každou oborovou katedrou Vašeho MAJOR oboru na Pedagogické fakultě. Každá katedra-konkrétně její oborový didaktik Vás seznámí s podmínkami konání a požadavky k zápočtu, případně k uznání praxe, pokud splňujete podmínky uznání.

Oboroví didaktici předmětu Observační praxe (OZVOU SE VÁM S POŽADAVKY) dle kateder:

KTVS: Mgr. David Cihlář Ph.D.
KHV: doc. PhDr. Ivana Ašenbrenerová Ph.D.
KBO: doc. PhDr. Ondřej Hník Ph.D.
KVK: Mgr. Miloš Makovský Ph.D.
KAJ: Mgr. Jana Pavlíková Ph.D., M.A.

S přáním pohodového splnění praxí a hezkých dní

Lukáš Círus