SZZ a kvalifikační práce

Ústní část státní závěrečné zkoušky

Bakalářské studium

Magisterské studium

Písemná část státní závěrečné zkoušky

• Hodnocení dílčích kontrol studia a státní závěrečné zkoušky na PF UJEP – viz aktuální směrnice PF.
  • Autoři by měli konzultovat veškeré postupy s vedoucím práce. Postup zadávání vysokoškolské KP do Stagu a její odevzdávání naleznete pod textem.
  • Pokyny pro odevzdávání závěrečných prací jsou podřízeny aktuálním směrnicím PF a UJEP.
  • BrožuraJak psát závěrečné práce na KTVS PF UJEP (Petrů a kol., 2024) s informacemi pro zpracování závěrečných prací má k dispozici sekretářka KTVS M. Staňková za 30 Kč.
  • KTVS doporučuje autorům dodržovat v celé práci citační normu APA 6. vydání či APA 7.vydání (American Psychological Association), lze využít také citační normu ČSN ISO 690. Dále doporučujeme autorům využít jednotnou formální úpravu práce podle platných norem (např. ČSN ISO 7144, APA). Zkrácená verze APA (7.vyd.).
  • Závěrečné práce výzkumného charakteru musí být před samotnou realizací schváleny Etickou komisí PF UJEP.
  • Studenti Přírodovědecké fakulty musí při konstrukci závěrečné práce vycházet z platných předpisů a směrnic Přírodovědecké fakulty /včetně uvedení této fakulty v kvalifikační práci/.
  • Témata závěrečných prací na ak. rok 23/24 naleznete v příloze a na nástěnce KTVS PF UJEP.
  • Vzory posudků vedoucího a oponenta práce níže.
  • Svou závěrečnou práci můžete podpořit mimořádným grantovým stipendiem, o které se žádá přes vedoucího práce zpravidla během října.