Katedra výtvarné kultury vyhlašuje Výroční cenu vedoucího katedry 2020

Vážení studenti,
Katedra výtvarné kultury vyhlašuje Výroční cenu vedoucího katedry pro rok 2020. Cena je určena k podpoření Vaší tvorby nad rámec povinné výuky. Přihlásit se do ní mohou všichni studenti KVK (včetně těch, kteří na jaře 2020 odevzdávají bakalářskou či diplomovou práci). Může se jednat i o dílo, které vzniklo v rámci některého ze seminářů, ale které jste se rozhodli rozšířit a dopracovat do finální formy. Vybrané návrhy budou finančně podpořeny.

Pro účast ve Výroční ceně vedoucího katedry stačí:

• srozumitelně popsat svůj projekt (navrhnout, nakreslit, vyfotit či jinak zdokumentovat)
  • přiložit finanční rozpočet projektu
  • odevzdat na sekretariát KVK

Všechny podpořené projekty budou vystaveny na společné výstavě v renomované galerii na jaře 2020. Z vystavených projektů bude vybrán finalista, který získá Výroční cenu vedoucího katedry za rok 2020.

Projekty odevzdávejte nejpozději do 27. ledna 2020 na sekretariát KVK nebo zasílejte na email (velké přílohy zašlete přes online úložiště, např. google disk, leteckou poštu apod.).

Těšíme se na Vaši účast a na navržené projekty.