Informace ke splnění předmětu doc. Titlové

Vžení studenti,
pokud budete chtít pokračovat ve studiu a zakončit tento rok zápočtem nebo známkou – bude třeba pracovat v těchto podmínkách karantény formou, kterou nabízím a dokončit Vaši práci doma se vzájemnou komunikací přes email. Zápočet nebo známku dostanete po dokončení -MANUSKRIPTU – a po vzájemné komunikaci. Prosím pište a posílejte Vaše práce v uvedeném termínu na email: margita.titlova@ujep.cz.

Zde jsou pokyny :

Výuka doc.ak.mal. Margity Titlové  –  středy a čtvrtky.

Pokračování výuky v domácím prostředí na téma  /MANUSKRIPT /.
Pokud nemáte  potřebnou velikost papíru podle zadání, nahraďte dle možností a pokračujte v kresbách a textech.
 Jak bude výuka probíhat :
1. Prostřednictvím emailu.
2. Vaše práce nafotíte a pošlete na můj mail: margita.titlova@ujep.cz. / telefon mobil 731263423 /.
3. Možnost doprovodit fotografie vysvětlujícím textem a dalším záměrem.
4. „Středeční“ studenti budou posílat svoje maily  každou středu, až do odvolání karantény od 9:00 – 11:00 hod.
5. „Čtvrteční“ studenti budou posílat svoje maily každý čtvrtek, až do odvolání karantény od 9:00 – 11:00 hod.
6. V předmětu prosím uveďte jméno, ročník, název a číslo Vašeho předmětu.