Doplňující informace ke kvalifikačním pracím na KVK PF UJEP

Vážené studentky a studenti,
pokud pracujete na bakalářské či diplomové práci, jejíž součástí je i pedagogická činnost, dovolujeme si Vás upozornit na následující aktualizaci:

V případě uzavření škol či spolupracujících institucí z důvodu pandemie je bezpodmínečně nutné konzultovat další postup s vedoucím práce, příp. s garantem studijního oboru/programu. Po vzájemné dohodě je možné výtvarně pedagogický přesah / výtvarně pedagogickou práci realizovat následující formou:

• realizovat plnohodnotnou online výuku (splňuje všechny podmínky výtvarně ped. přesahu – dále jen VPP – nebo podmínky pro výtvarně pedagogickou práci),
  • realizovat vlastní výuku (resp. výchovně vzdělávací aktivity) v komunitních či rodinných skupinách (splňuje všechny podmínky VPP nebo podmínky pro výtvarně pedagogickou práci, zároveň vyhovuje aktuálnímu stavu PES),
  • odložit vypracování a odevzdání kvalifikační práce,
  • upravit téma a cíle kvalifikační práce.

Více informací k bakalářské práci naleznete ZDE, k diplomové práci ZDE.