„Podpořme podporu“ pohybovým aktivitám u dětí a jejich rodičů

Vážení studenti,

obracím se na Vás v souvislosti s podporou aktivity našeho – Vašeho kolegy. V poslední době komunikuji a byl tu i na jednání Ondřej Pospíšil, který velmi úspěšně rozjel docela zajímavou kampaň videí a přes FB sdílených videosekvencí cvičení pro děti i rodiče. Velmi se to rozšířilo, tato aktivita má velký úspěch a ohlas. Váš kolega byl již několikrát zmíněn v tisku a dokonce došlo k návrhu udělení významné ceny od hejtmana. Ondřej přišel s projektem, ze kterého čiší nadšení a zápal pro věc, nehledě na nosné myšlenky, které to má. Podpořme jeho potenciál a „krásně rozjetý vlak“ nabídkou určité pomoci v podobě možných dalších videí, spotů apod., které jakožto „tělocvikáři“ jistě dokážete každý z Vás vyprodukovat. Navrhuji prokonzultovat celou záležitost s Ondrou a projednat s ním potřebné a žádoucí. Je to tedy výzva založená na dobrovolnosti a ochotě. Pokuste se využít další možnost Vašeho profesního růstu a vyzrávání. Spojte se s Ondrou a prodebatujte potřebné, staňte se aktivními!!! Věc je aktuální s ohledem na covid, takže případná reakce by měla být relativně rychlá. V konečném důsledku to může přispět pracovišti i ve smyslu, že to v některých momentech umíme „natřít“ i sportovním fakultám…:))). Třeba právě v osvětě a oslovení dětí i rodičů!!!

Děkuji za pochopení a také pomoc Ondřejovi – viz pospisil.fitness@seznam.cz

Doc. PaedDr. Ladislav Bláha, Ph.D.
ved. KTVS PF UJEP