Informace k instalaci výstavy BPDP 2021

Vážené studentky, vážení studenti,

zasílám vám tabulku s časovými okny – do které se prosím zapisujte – je to termín, ve který se dostavíte se svou prací na PF k instalaci.

Tabulku naleznete pod tabulkou s instalačními požadavky – viz sdílený dokument na Google. BPDP2020_kontakty_a_pozadavky – Tabulky Google

Instalace bude probíhat od pátku 14. 5. do neděle 16. 5. od 8:00 do 18:00.

Časový interval – 1 hodina.

V jeden časový interval se mohou dostavit max. 4 osoby.

Prosím, využijte toho. Ať neztrácíme čas.

Zařiďte si před vaší návštěvou antigenní test. Doporučuji testování na UJEP – ke kterému získáte potvrzení o výsledku. Výsledek musí být samozřejmě negativní.

Pokud máte potvrzení od zaměstnavatele nebo jste již absolvovali očkování druhou dávkou vakcíny (např. studenti navazujícího magisterského studia) – nemusíte samozřejmě na další testování.

PS.: Pokud máte nějakou svou starší práci v ateliérech CS-021 a CS-022 – prosím dostavte se v tomto týdnu k jejímu vyzvednutí. Na sekretariátu katedry každý den někdo je – tzn. do ateliérů se dostanete.