Přechod na distanční formu výuky (25. 11. – 26. 11. 2021)

Vážené studentky, vážení studenti,

z důvodu podezření výskytu covid-19 na KVK  dočasně přecházíme na distanční  formu výuky – od zítra 25. 11. (čtvrtek) do 26. 11. (pátek) 2021.

Chápejte toto opatření jako prevenci. Pro návrat do prezenční formy výuky (pondělí 29. 11. 2021) je potřeba se prokázat negativním PCR/antigenním laboratorním testem, jehož platnost nebude starší 3 dnů. Výsledkem testu se prokážete na začátku výuky.

Tato informace se vztahuje na výuku předmětů garantovaných KVK. U výuky předmětů ostatních kateder (např. předměty tzv. společného základu, u dvouoborářů výuka druhého oboru) kontaktujte prosím vyučující a požádejte je o omluvení absence z důvodu preventivní karantény. V případě problémů s komunikací s vyučujícími kontaktujte vedoucího katedry dr. Haška.

Výuka kombinovaného studia probíhá bez omezení.

Děkujeme za pochopení.