Pozvánka na přednášku „Flensburg: Jeden semestr v zahraničí v rámci programu Erasmus+“

Srdečně Vás zveme na povídání o semestru v zahraničí v rámci programu Erasmus+, které proběhne v úterý 8. 11. 2022 od 17:00 v učebně CS-122. Přednášku si připravila studentka 3. ročníku bakalářského studia Výtvarné výchovy (JO) Kateřina Petrásková, která loňský letní semestr studovala v německém Flensburgu na katedře Umění a vizuálních médií. Mimo informací jaké oficiality Erasmus obnáší, zazní především studijní i osobní zkušenosti studentky s pobytem v zahraničí. Můžete se těšit na příběhy ze života Erasmáků, ale i na zkušenosti z cest po severu Německa. Dále budete seznámeni s městem Flensburg, kam můžete vyrazit za studiem v rámci naší katedry i Vy.