Novinky ve studovně KVK (12/2022)

Vážené studentky a studenti,
ve studovně KVK máme nově tyto tituly:

• ŠEFCŮ, Ondřej. Architektura – lexikon architektonických prvků a stavebního řemesla. Grada, 2013.
  • PLEVOVÁ, Irena. Dětský výtvarný projev. Grada, 2022.
  • DYTRTOVÁ, Kateřina. Galerijní animace: obraz a text. FUD UJEP, 2021.
  • CHLÍBEC, Jan a Jiří ROHÁČEK. Monumenta moris et memoriae – sepulkrální skupina ve výtvarné kultuře českého středověku. Togga, 2022.
  • FAKTOR, Ondřej. Vejdi poutníče – Kostel sv. Jakuba Většího v Libiši. VERBUM, 2019.
  • KOTYZOVÁ, Ilona a Oldřich KOTYZA. Litoměřice. Paseka, 2011.
  • NEDOMA, Petr, Christopher LONG a Filip ŠENEK. Jiří Příhoda – Void. Galerie Rudolfinum, 2022.
  • PUČEROVÁ, Klára, Petr KRATOCHVÍL, Dan MERTA a Petra VLACHYNSKÁ (eds.). Z GALERIE VEN! – Umění v českém veřejném prostoru po roce 1989 / OUTSIDE THE GALLERY! – Art in Czech public space after 1989. Galerie Jaroslava Fragnera & ARCHITECTURA, 2022.
  • KUBÍNOVÁ, Kateřina a Klára BENEŠOVSKÁ (eds.). IMAGO IMAGINES – Výtvarné dílo a proměny jeho funkcí v českých zemích od 10. do první třetiny 16. století (I. svazek). ACADEMIA, 2019.
  • KUBÍNOVÁ, Kateřina a Klára BENEŠOVSKÁ (eds.). II. IMAGO IMAGINES – Výtvarné dílo a proměny jeho funkcí v českých zemích od 10. do první třetiny 16. století (II. svazek). ACADEMIA, 2019.