Rozdílová zkouška – první termín – způsob přihlašování a podrobnější informace

Studenti, kteří jsou povinni absolvovat rozdílovou zkoušku, mají možnost zkoušku splnit v pátek 17. 2. Zkouška se bude psát podle stanovených parametrů (test z jazyka, test z literatury, ověřují se základní kompetence a znalosti odpovídající max. (!) bakalářskému stupni studia; trvání zkoušky 80 minut) od 15:00. Sraz studentů před uč. 305 na Králově výšině, platí pro denní i kombinované studium. Účast na zkoušce prosím potvrďte do 15. 2. mailem na adrese zuzana.wiesingerova@ujep.cz. V el. korespondenci uveďte do kolonky předmět „rozdílová zkouška“. Způsob přihlašování  je vynucen tím, že se rozdílová zkouška nenabízela k předzápisu. Doporučujeme se zúčastnit, zkoušku lze standardně 2x opakovat, ale vypsána bude max. 3x.