Výroční cena Katedry výtvarné kultury 2024

Vážené studentky, vážení studenti,
jako každý rok, i letos vyhlašujeme Výroční cenu Katedry výtvarné kultury. Cena je určena k podpoření vašich tvůrčích aktivit. Přihlásit se do ní mohou všichni studující KVK (včetně těch, kteří v letním semestru odevzdávají bakalářskou či diplomovou práci). Může se jednat i o dílo, které vzniklo v rámci některého ze seminářů, a které plánujete dále rozpracovat. Vybrané návrhy budou finančně podpořeny.

Pro účast ve Výroční ceně KVK je nutné srozumitelně popsat svůj projekt (navrhnout, nakreslit, vyfotit či jinak zdokumentovat), přiložit finanční rozpočet projektu a nejpozději do 12. března 2024 odevzdat na sekretariát KVK nebo zaslat na email patricie.pleyerova@ujep.cz (velké přílohy zašlete přes online úložiště, např. google disk, leteckou poštu apod.).

Všechny podpořené projekty budou vystaveny spolu s letošními bakalářskými a diplomovými pracemi v prostorách Pedagogické fakulty. Z vystavených projektů bude vybrán laureát, který získá Výroční cenu KVK za rok 2024.

Těšíme se na vaši účast a na navržené projekty.