Výběrové řízení na pomocnou sílu pro Galerii Koridor

Vážení studenti,
hledáme jednoho případně dva studenty, kteří by měli zájem podílet se na přípravě výstav v Galerii Koridor (spojovací chodba mezi novou a starou budovou PF UJEP). Jedná se o zajímavou příležitost přivýdělku, v jejímž rámci máte možnost podílet se na provozu galerie Katedry výtvarné kultury. Jde především o instalaci a deinstalaci výstav, přípravu a organizaci vernisáží, propagaci výstav apod. Jedná se o nárazovou a časově nenáročnou práci. Zkušenost s grafickým designem a s prací v grafických editorech je výhodou, ne však podmínkou. Pokud máte zájem, zašlete své CV a motivační dopis do 31. 10. 2018 na adresu galerie.koridor@kaveka.cz. Studenti budou vybráni na základě následného pohovoru.

Více informací o Galerii Koridor a výstavním programu naleznete na webové stránce galerie nebo na Facebooku.