Vyjádření vedoucho katedry dr. Jindráčka k hodnocení výuky

Vážené studentky, vážení studenti,

chci Vám poděkovat za vyplnění dotazníků, které jsme Vám v listopadu zaslali. Podrobně jsme se seznámili s Vašimi reakcemi na distanční výuku a budeme se jimi zabývat i na zasedáních katedry před začátkem nového semestru. Dojde-li znovu na online výuku, rozhodně se chceme vyhnout dosavadním nedostatkům: víme, že bude nutné sjednotit komunikační platformy, na kterých výuka probíhá, bude třeba zvýšit počet online kurzů a dbát na to, aby výukové materiály byly ukládány na jeden sdílený disk.

Vážíme si však i toho, že mnozí z Vás ocenili snahu, s níž vyučující přistoupili k distančnímu vzdělávání. Věřím proto, že se nám za těchto podmínek podaří leccos zlepšit. Stručný přehled výroků, které se v dotaznících objevovaly opakovaně, je uveden v přiložené tabulce.

Přeji Vám příjemné prožití vánočních svátků, hodně zdraví v novém roce a mnoho sil ve zkouškovém období.

dr. Václav Jindráček
vedoucí katedry