Informace pro studenty syntaxe ve 3. a vyšším ročníku Bc. studia

Ve STAGu jsou vypsány únorové termíny na zkoušku z disciplíny Syntax II (KBO/4028, 4078, 4223). Studenti se na ni mohou přihlásit, pokud ovšem mají na tento akademický rok zapsáno plnění této disciplíny (konkrétně plnění zkoušky). Pokd nemají, musí si zažádat o její zapsání na studijním odd. PF, pak se teprve budou moci na zkoušku ve STAGu přihlásit. Případné žádosti podepisuji v době svých konzultačních hodin (út 31.1., 14-16 hod.., po 6.2. 14-16 hod., st 15.2. 10-12 hod.). Další termíny na zkoušku z disciplíny Syntax II budou vypsány v průběhu letního semestru na začátek května 2023. Ohledně vypsání termínů případných (opravných) dubnových zápočtových testů je nutno kontaktovat Mgr. L. Zušťákovou.

Upozornění: U zkoušky se student musí prokázat udělenými zápočty z disciplín Syntax I a II (prostřednictvím mobilního telefonu nebo na vytištěném zápočtovém listu ze své složky ve STAGu).

P. Mitter